امروزه شاهد پیشرفت های بسیار چشمگیر تکنولوژی هستیم که در امور خانه داری بسیاری از ابزار تولید شده اند که بسیار اعجاب انگیز خواهند بود. یکی از محصولاتی که بسیار مورد توجه بانوان خانه دار قرار گرفته است، هسته گیر آلبالو می باشد. بسیاری از افراد علاقه ی شدیدی به محصولات تولیدی با آلبالو دارند. از این رو مادران خانه همیشه به فکر هستند. تولید هسته گیر آلبالو سبب شده است که مادران با عشق بیشتری به علایق اعضای خانواده خود تن دهند. اما به دلیل اینکه این وسیله نوین و جدید می باشد برخی از افراد هنگام استفاده از این وسیله مشکل خواهند داشت. از این رو در اینجا ما به بررسی طرز استفاده از هسته گیر آلبالو خواهیم پرداخت. وجود هسته گیر آلبالو در هر آشپزخانه ای واجب است. شما می توانید هسته گیر آلبالو ستین را از فروشگاه چشمگیر بخرید.

روش استفاده از هسته گیر آلبالو

یکی از مشکلاتی که تمامی افراد در زمان هسته گیری آلبالو با آن مواجه بودند ،کثیف شدن اطراف افراد برای درآوردن هسته ی آلبالو بود. با یاد گیری طرز استفاده از هسته گیر آلبالو این مشکل را برای افراد برطرف نموده است. اما باید روش استفاده از هسته گیر آلبالو را به خوبی آموزش ببینید وگرنه با آلبالوهای له شده مواجه خواهید شد. ناگفته نماند که استفاده از این دستگاه نه تنها برای آلبالو بسیار مفید و موثر خواهد بود، بلکه در مورد هسته ی گیلاس نیز پرکاربرد خواهد بود. برای استفاده از این هسته گیر ابتدا باید قطعات دستگاه را نصب کنید. در این مرحله بهتر است از بروشوری که در کارتن دستگاه موجود است کمک بگیرید و به طور کامل و صحیح دستگاه را آماده نمایید.

مراحل نحوه استفاده از هسته گیر البالو

برای طرز استفاده از هسته گیر آلبالو ابتدا آلبالو ها و یا گیلاس ها را به خوبی شست و شو دهید و بر روی پارچه ای تمیز آنها را ریخته تا کاملا خشک شوند. البته باید در نظر داشته باشید در یک زمان نمی توان هم هسته ی آلبالو را خارج نمود و هم هسته ی گیلاس را جدا کرد. ابتدا از یک میوه استفاده می نماییم و سپس دستگاه را شست و شو داده و خشک می کنیم، سپس می توانیم میوه ی دوم را هسته گیری کنیم .
در این مرحله از طرز استفاده از هسته گیر آلبالو بهتر است دستگاه را بر روی یک سطح صاف و محکم قرار دهید. سپس گیلاس و یا آلبالو مورد نظر را ( بهتر است از یک مورد استفاده شود تا در طعم آن خللی ایجاد نگردد) درون محفظه ی خاصی که برای این موضوع تعبیه شده است میریزیم .
از یک ظرف استفاده می نماییم تا محصول آماده شده بدون هسته در آن جمع آوری گردد. این ظرف در زیر پیستون قرار خواهد گرفت، هسته ها در درون ظرف هسته گیر جمع آوری می شوند.
شما می توانید این عمل را سریع و پشت سر هم انجام دهید تا کار شما با سرعت بیشتری پیش رود. در زمانی که محفظه خالی شد می توانید دوباره آن را پر نمایید. شما با یک فشار بر روی اهرم پیستون می توانید عمل هسته گیری را بسیار ساده و راحت انجام دهید.

طرز استفاده از هسته گیر آلبالو


طرز استفاده از دستگاه هسته گیر البالو

همانطور که شما از طرز استفاده از هسته گیر آلبالو مطلع شدید ، بهتر است اطلاعاتی در زمینه ی این دستگاه نیز داشته باشید. متریال ساخت این دستگاه از پلاستیک درجه یک می باشد که این موضوع سبب افزایش مقاومت در دستگاه خواهد شد. اما دلیل بر فشار زیاد بر روی اهرم پیستون نخواهد بود چون با فشار زیاد ممکن است به اهرم آسیب وارد نمایید. از این رو رعایت اعتدال بسیار مهم خواهد بود. این دستگاه به گونه ای ساخته شده است که شما می توانید تمامی قطعات آن را در داخل ماشین ظرفشویی قرار داده و مورد شست و شو قرار دهید. با استفاده از دستگاه هسته گیر آلبالو به راحتی می توانید از آن استفاده نموده و محصولاتی مانند مربای آلبالو ، مربای گیلاس ، شربت آلبالو ، شربت گیلاس و همچنین استفاده از آلبالو های بدون هسته برای غذای بسیار محبوب آلبالو پلو ، استفاده کنید. به همین دلیل استفاده از این دستگاه در بین افراد بسیار محبوب می باشد. 

برای سفارش فوری و آگاهی از محصولات مشابه در فروشگاهاینجاکلیک کنید