درباره‌ما

موسسه خیریه نیک اندیش تدینی در سال 1388 به عنوان یکی از سازمان های مردم نهاد شهر تهران با هدف کاهش آسیب ها و معضلات اجتماعی منطقه 4 تهران و در دید وسیع تر ، شهر تهران ، شروع به فعالیت نمود . این جمعیت همچنین به عنوان یک خیریه و با توفیقات الهی هم اکنون بیش از 1263خانواده ، بیش از 2000کودک یتیم ، 110کودک بیمار و 85 سالمند را تحت حمایت و پشتیبانی خود دارد که همه آنها از آسیب دیدگان و یا افراد در معرض آسیب میباشند .

اصلی ترین هدف خیریه تعلیم و تربیت نونهالان یتیم ، تامین جهیزیه جهت نو عروسان بی بضاعت ، برگزاری مراسم ازدواج آسان جوانان و تهیه بیمه درمانی و عمر و تامین آتیه ، تا زمان به  خودکفایی رسیدن و استقلال آنها بوده و میکوشد به دور از لغزش های اجتماعی از آنان انسانهایی مومن و لایق برای فردای جامعه بسازد . 

جمعیت نیک اندیش صمیمانه از تمامی نیک مردان و پاک زنان هموطن داخل و خارج از کشور درخواست می نماید که در پیشبرد اهداف خیریه و غلبه بر مشکل افزایش قیمت ها مشارکت کرده تا با کمک یک دیگر فردایی روشن برای یتیمان و نیازمندان بسازیم.


به اطلاع عموم هموطنان عزیز میرساند سود حاصل از فروش لوازم خانگی به ارائه خدمات جهیزیه ارزان به نوعروسان سراسر کشور هزینه میگردد که مدارک و مستندات آن به مراجع ذیصلاح ارائه و دربازه های زمانی گوناگون در پایگاه اینترنتی موسسه منتشر و در دسترس عموم قرار میگردد./.