درباره‌ما

فروشگاه اینترنتی نیک اندیش یکی از مهمترین زیر مجموعه های جمعیت خیریه نیک اندیش تدینی است و از آنجایی که عمده سود این فروشگاه اینترنتی هزینه و صرف کارهای عام المنفعه می شود گروه اجرایی فروشگاه اینترنتی  با اتکا به مشی اصلی خود در مشتری مداری و با پژوهش گسترده مهمترین ویژگی های یک فروشگاه اینترتی عالی و امن را در موارد ذیل جمع بندی کرده است. 

سیستم پرداختی امن

یکی از مهمترین ویژگی هایخیریه نیک اندیش تدینی نام آشنای این جمعیت خیریه است که با امانتداری به این موهبت دست یافته است. پس مهمترین ویژگی یک فروشگاه اینترنتی خوب که داشتن امنیت در سیستم پرداخت است را دارد. فروشگاه اینترنتی نیک اندیش با اتکا به پشتوانه اعتباری از بهترین و امن ترین درگاه پرداخت بهره می برد که ضمن امانتداری از اطلاعات کاربران شرایط پرداخت آسان را برای ایشان فراهم آورده است. ضمن اینکه به جهت ایجاد شرایط ساده برای مشتریان امکان پرداخت در محل نیز در نظر گرفته شده است.

فروشگاه اینترنتی باید ساده و کاربردی باشد

هدف از خرید اینترنتی صرفه جویی در وقت و هزینه است. به همین دلیل فروشگاه اینترنتی نیک اندیش سعی کرده در عین سادگی  زیر ساخت های استفاده از فروشگاه را بر هر بستری که امکان خرید اینترنتی دارد اعم از موبایل، تبلت و کامپیوتر را فراهم آورده تا ضمن ایجاد رفاه حال کاربر تجربه لذت واقعی از یک خرید اینترنتی را نیز برای مشتریان خود به وجود آورد.

فروشگاه اینترنتی باید کامل باشد

فروشگاه اینترنتی نیک اندیش در ادامه فعالیت های ستاد تامین جهیزیه خیریه نیک اندیش تدینی است که نزدیک به دو دهه سابقه همکاری با بزرگترین تامین کننده های لوازم خانگی و هر  محصولی که در زمره نیازمندی ها انسان امروزی قرار دارد می باشد.

ازین رو فروشگاه اینترنتی نیک اندیش  با اتکا به این تجربه از تامین پکیج های جهیزیه چندین گام فراتر  نهاده واکنون امکان فروش هر محصول و کالایی که مورد نیاز است با دسته بندی های متنوع از: 

کالای دیجیتال

خودرو، ابزار و تجهیزات صنعتی

مد و پوشاک

اسباب بازی کودک و نوزاد

کالاهای سوپر مارکتی

زیبایی و سلامت

کتاب، لوازم تحریر و هنر

ورزش و سفر

محصولات بومی و محلی

محصولات کیمیای طبیعت

و...  را با قیمت بسیار ارزان  دراین  فروشگاه اینترنتی فراهم کرده است. و با دیدن اعتماد کاربران شاهد موفقیت نسبی در عملکرد خود در این تغییر رویه هستیم.

شنونده نظرات کاربران باشیم

امکان ثبت نظرات کاربران و مشتریان فروشگاه اینترنتی نیک اندیش درباره هر محصول و کلا شرایط استفاده از این فروشگاه به سهولت برای کاربران فراهم آمده تا مدام کاربران مورد مشورت یکدیگر قرار گیرند و ما نیز با مطالعه نظرات در خصوص بهتر انجام دادن وظیفه خود راهنمایی می شویم. 

جمعیت خیریه نیک‌اندیش تدینی با سابقه درخشان در انجام امور خیریه پشتیبانی و حمایت بیش از 1263خانواده، بیش از 2000 کودک یتیم ، 110 کودک بیمار و 85 سالمند را عهده دار است که همه آنها از آسیب دیدگان و یا افراد در معرض آسیب هستند. ازین جهت همواره و از دیر باز  پیگیر و جویای نظرات و احوال کسانی است که از خدمات این مجموعه بهره برده اند.