به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کرمان، رئیس پلیس فتا استان کرمان گفت: هر  گونه پیام و محتوا با عنوان درخواست واریز یا دریافت وجه و شماره حساب با  عنوان تامین یا اهداء جهیزیه در قالب ستاد حاج قاسم سلیمانی کذب و ترفندی  برای کلاهبرداری از شهروندان است.

سرهنگ امین یادگار نژاد تاکید کرد: در آستانه اولین سالروز شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، برخی افراد فرصت طلب با سوءاستفاده از احساسات مردم در پیامهایی از شهروندان می خواهند مبالغی را به عنوان مثال برای تامین جهیزیه افراد نیازمند به برخی شماره حسابهای ارسالی آنان واریز کنند که این گونه پیام ها صرفا برای کلاهبرداری از شهروندان است.

بگفته وی: در نوع دیگر کلاهبرداری های اینچنینی از شهروندان می خواهند شماره حساب خود را برای دریافت کمک هزینه (مثلا یک یا چند  میلیون تومانی) برای آنان ارسال کنند که این مورد و دیگر موارد مشابه نیز  کاملا کذب و ترفندی برای کلاهبرداری از شهروندان است.

منبع خبر : صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

روابط عمومی و هیات مدیره جمعیت خیریه نیک اندیش این اقدام زشت و شنیع و سواستفاده از نام سردار بزرگ اسلام شهید سلیمانی را محکوم و از تمام مردم شریف ایران تقاضا دارد به منظور پیگیری هرچه سریعتر مورد فوق مراتب را به اطلاع پلیس فتا برسانند.

همچنین این مجموعه با 12 سال سابقه فعالیت و دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک آمادگی خود جهت دریافت هرگونه کمک خیرین محترم برای تامین جهیزیه نیازمندان و فروش جهیزیه ارزان قیمت به سازمان ها ، ارگان های حمایتی و همچنین خیرین محترم کشور را دارد. 


ورود به صفحه فروش سازمانی