موسسات و ارگانهایی که دارای روابط سازمانی بزرگ هستند برای ایجاد نشاط و بالابردن سطح بازدهی کارکنان، با فراهم کردن یکسری تسهیلات و مزایا سعی درتحقق این مهم دارند.  یکی از راه‌های بسیار موفق وموثر استفاده از هدایای لوکس است که حتی استفاده ازین تکنیک با در نظر گرفتن هدیه‌های تبلیغاتی نمایشگاهی در  جذب مشتری نیز بسیار کارآمد است. این هدایا که همواره برای نشان دادن حسن نیت در همکاری و به نوعی وسیله ای برای ابراز قدردانی است یادی نیکو از خویش در ذهن مخاطب ماندگار می سازد و حسن نیت خود را نشان دهد.

اما موسسات و سازمان ها  برای تامین این حجم از هدایا که معمولا همزمان با یک رویداد بسیار مهم همچون تحویل سال نو و یا سالگرد تاسیس آن مجموعه و ازین دست مناسبات است. با مشکلاتی مواجه هستند که برای غلبه بر مشکلات و رسیدن به خرید آسان و بی واسطه و کالاهای اصل و با کیفیت و تسخیر موانع، باید خود را به تکنیکها و مهارتهای خرید سازمانی مجهز کنند که دانش آن را با کوچینگ فروش می توان به یک مهارت کاربردی تبدیل کرد که در بلند مدت به ذهن یک انسان منتقل می شود.

دپارتمان تخصصی نیک اندیش که از بزرگترین و با تجربه ترین ستادهای جهیزیه ایران بشمار می رود و در حوزه مشاوره، تعیین و تامین جهیزیه و لوازم خانگی مبدع و صاحب نام است! قصد دارد به منظور جلوگیری از اتلاف بیت المال در خصوص خرید های سازمانی و در ادامه فعالیت های نیکوکارانه خود، دانش و تجربه سالیان سال خرید و فروش از تقریبا تمام کارخانه ها و برندهای مطرح داخلی و خارجی و نحوه ارائه آن با حداقل ترین قیمت و حذف واسطه ها را در اختیار سازمان ها قرار دهد.

فروشگاه اینترنتی نیک اندیش مهمترین مجموعه تحت برند دپارتمان نیک اندیش با فروش بیش از چهار هزار عنوان در بیش از هزار دسته کالا با اغماض به نام و تبلیغات تقریبا جایگاه دوم بزرگترین فروشگاه اینترنتی ایران را از آن خود کرده است در کنار آموزش و مشاور رایگان سعی دارد یک دپارتمان تازه برای راهنمایی و مشاوره رایگان خرید سازمانی ایجاد کند و به منظور کمک به سازمانها تمام کالاهای خود را با شرایط استثنایی در اختیار قرار دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با شماره 91005212-021 تماس حاصل فرمایید.