کم یا زیادی جهیزیه هیچ تاثیری در خوشبختی یا بدبختی یک زوج نخواهد داشت و در خرید جهیزیه  تنها به این نکته توجه داشته باشید که این وسایل تنها برای رفع نیازهای شما خریداری می شوند؛ پس تنها کسی که می تواند روی میزان تعداد یا خوب و بد بودن آنها اظهار نظر کند، شما (عروس) هستید.

برای ساختن خانه خود به بودجه، نیاز و عرف خانواده خود نگاه کنید؛ تا به جای همراه شدن با موج تنش ها تنها و تنها به آرامشی که در انتظار شماست، بیندیشید. خود و زندگی خود را با هیچ کس از نزدیکان مقایسه نکنید، چرا که کم یا زیاد بودن جهیزیه ملاکی برای خوشبختی یا بدبختی افراد نیست. سعی کنید به جای تحمیل فشار مالی به خانواده در آخرین لحظه های حضور خود در منزل پدر و مادر، جوی شاد و توام با آرامش بسازید و از با هم بودن نهایت لذت را ببرید.

تنها چیزی که بد نیست برای آن و با یکدیگر رقابت کنید خرید از فروشگاه نیک اندیش تدینی است چرا که همواره با برگزاری جشنواره ها و اعمال تخفیف های باور نکردنی مشتریان خود را سوپرایز کرده است که در این موضوع نیز بشدت توصیه می کنیم از چشم و هم چشمی اجتناب کرده و تنها بخاطر محدودیت زمان در ایام تخفیف و محدودیت تعداد اقلام تخفیف خورده در یک رقابت سالم از یکدیگر پیشی بگیرید.

جمعیت خیریه نیک اندیش تدینی با سالها تجربه در این امر، پکیج های بسیار اقتصادی و کارآمدی را برای جوانان پیشنهاد کرده که در ادامه با سه عنوان از آن آشنا خواهید شد. ما راه طلایی رسیدن به آرزوهایتان را هموار کرده‌ایم با تخفیف‌های جادویی در فروشگاه جمعیت خیریه نیک اندیش تدینی همه چیز ارزان و دست یافتنی است.


نکات مهم:

  1. قبل از اقدام به خرید حتما لیست تهیه کنید.
  2. برای خرید اقلام ضروری، حتما از نزدیکان خود درباره ی مارک های مختلف پرس و جو کنید.
  3. سعی کنید در دام تبلیغات فروشنده ها گرفتار نشوید.
  4. لوازمی را خریداری کنید که واقعا به آن ها احتیاج پیدا خواهید کرد.
  5. از چشم و هم چشمی اجتناب کنید  حتی در خصوص خرید از فروشگاه آنلاین نیک اندیش
  6. لوازم جهیزیه باید باب طبع عروس خانم باشد، به دخالت های بی مورد دیگران اهمیت ندهید.
  7. از خرید وسایلی که کاربردهای یکسانی دارند خودداری کنید.
  8. برای خرید وسایل حتما متراژ خانه نو عروس را در نظر بگیرید.
  9. حتما به وسع مالی خانواده توجه کرده و آن ها را در فشار مالی قرار ندهید.

مشورت قبل از خرید جهیزیه عروس

بهترین روش برای تحقیق این است که از آشنایان و دوستان خود که به تازگی جنس مشابهی را خریده اند؛ پرس و جو کنید. قطعا کسانی که از یک کالا استفاده کرده اند بهتر از فروشندگان میتوانند شما را راهنمایی کنند. علاوه بر این، اگر با دیدی باز به خرید بروید در تله تبلیغاتی فروشندگان گرفتار نخواهید شد. چون هزینه ی انجام شده برای خرید یک کالا به هدر نخواهد رفت و رضایت کامل از کیفیت آن را در پی خواهد داشت. 

جمعیت خیریه نیک اندیش تدینی را با دیگران مقایسه کنید، اصرار داریم به لحاظ قیمت و کیفیت مقایسه و بررسی شویم.

برای اطلاع قیمت ها اینجا کلیک کنید