جمعیت خیریه نیک اندیش تدینی برای پاسخگویی هرچه بیشتر به مراجعه کنندگان خود اعم از مددجو، خیرین و مشتریان گرامی در شبکه اجتماعی تردز اکانت رسمی خود را ثبت و فعال کرد.

شبکه اجتماعی تردز یا اینستاگرام تردز نسخه متن‌محور شبکه اجتماعی محبوب اینستاگرام محسوب می‌شود که هدف از توسعه این نرم افزار، رقابت با توییتر بوده است. درحالی‌که اینستاگرام روی عکس و ویدیو تمرکز کرده، در تردز مانند توییتر، تمرکز اصلی روی متن است، هرچند می‌توانید در آن عکس و فیلم هم به اشتراک بگذارید.

ازین رو برای پاسخگویی هر چه بهتر و تعامل بیشتر خیریه نیک اندیش تدینی، همکاران این مجموعه در تمام طول 24 ساعت در بستر این نرم افزار موبایلی حاضر و پاسخگوی عزیزان مراجعه کننده هستند. برای دنبال کردن این فروشگاه آنلاین به آدرس https://www.threads.net/@nikandish_chari مراجعه کرده و یا برای ورود مستقیم اینجاکلیک کنید.

گفتنی است این فروشگاه در حال حاضر با یک تخفیف استثنایی به مشتریان و مراجعه کنندگان خود خوشامدگویی می کند که این فروش ویژه تا پایان هفته ادامه خواهد داشت. برای اطلاع از قیمت پکیج ها و همچنین ثبت سفارش از سایت اینجا کلیک کنید.