شگفتانه  حیرت انگیز جمعیت خیریه نیک اندیش تدینی به دلیل استقبال کم نظیر و  تقاضاهای متعدد مشتریان همراه این مجموعه تا عید سعید غدیر خم تمدید شد.


جمعیت خیریه نیک اندیش تدینی با تلاش برای تحقق یکی از اهداف خود در سال جاری طی یک فراخوان برای جذب کمک از خیرین  توانست تحفه ای در خور مصرف کنندگان و همراهان این مجموعه مردم نهاد فراهم آورد که با حدود کاهش قیمت پکیج های جهیزیه خود به میزان یک سوم قیمت گذشته و با تخفیفی حدودا 33 درصدی در هنگامه ای که همه چیز در حال گران شدن بود شرایط آسانی را برای تامین جهیزیه جوانان و دیگر موسسات خیریه که در تامین لوازم زلزله زدگان و جهیزیه جوانانی که بضاعت مالی مناسبی ندارند؛ فراهم کند.

این تخفیف یا کاهش 33 درصدی قیمت که با همت بی دریغ خیرین جمعیت خیریه نیک اندیش تدینی برای سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت زهرا(س) تدارک دیده شده بود با اعلام فروش ویژه به مدت یک هفته و گرامیداشت روز ازدواج خبررسانی شد که مورد استقبال بی نظیر موسسات خیریه و همکاران قرار گرفت، از سوی دیگر تقاضاهای متعدد برای گرفتن فرصت جهت خرید و سفارش، ثبت شد. که خیریه را برآن داشت تا با تقاضا از خیرین این فروش ویژه را تا عید غدیر خم تمدید کرده و با همان شرایط پذیرای همراهانش باشد.

شایان ذکر است که این تخفیف که از گرامیداشت روز ازدواج حضرت علی (ع) با دختر رسول اکرم خاتم انبیا آغاز شده است تنها تا پایان روز عید غدیر خم و جانشینی آن مولا به جای حضرت محمد مصطفی (ص) خواهد بود و تمدید نمی شود. در این خرید ویژه متقاضیان حتی می توانند برخی از محصولات پکیج را به صورت تکی یا موردی انتخاب نموده و با قیمت تخفیف خورده ثبت سفارش کنند.

گفتنی است جمعیت خیریه نیک اندیش تدینی تا عید سعید غدیر خم  قیمت پکیج های جهیزیه خود را بصورت باور نکردنی تا 16 میلیون تومان کاهش داد تا راهگشای  جوانان و خانواده هایی که قصد تعویض اجناس شان را دارند باشد.

این خیریه با باز کردن درهای مجموعه به روی عموم و فروش تکی اقلام به صورت غیر حضوری از روی سایت مجموعه با آدرس WWW.NIKANDISH.IR توانست قیمت پکیج های خود را که در حالت عادی از قیمت بازار ارزانتر است را نیز کاهش دهد و با قیمت های تازه و برای عموم ارائه کند.  

برای اطلاع از قیمت ها و لیست پکیج ها و اقلام اینجا کلیک نمائید.

برای دیدن اخبار ارسال بخشی از سفارشات اینجا کلیک کنید