عاشقان مژده دهید بوی فرج می آید                 ز گل نرگس زهرا خبری می آید

شگفتانه حیرت انگیز جمعیت خیریه نیک اندیش تدینی به مناسبت روز ازدواج برای کسانی که به خودشان و زندگی شان احترام می گذارند پرداخت پنجاه و چهار میلیون تومان بجای هفتاد میلیون تومان.

همزمان با سالروز پیوند مظهر احسان با دردانه زیورعالم جمعیت خیریه نیک اندیش تدینی با دست گیری خیرین و لطف خداوند رحمان توانست برای چندمین بار در این سال عزیز قیمت پکیج های جهیزیه خود را کاهش دهد. 

این مجموعه که انتظار دارد مردم گرامی سرزمینش هنگام مواجه شدن با مشکلات بدنبال درها باشند نه اینکه مدام لای دیوارها خود و فکرشان را اسیر کنند؛ همواره در حال جستجوی رسیدن به راه هایی است که بتواند شرایط خرید لوازم زندگی را برای عموم مردم و به خصوص تازه ازدواج کرده ها آسان نماید.

جمعیت خیریه نیک اندیش تدینی همزمان با سالروز ازدواج حضرت زهرا(س) و به مناسبت روز ازدواج قیمت پکیج های جهیزیه خود را بصورت باور نکردنی تا 16 میلیون تومان کاهش داد تا همچون دری بر دیوار مشکلات جوانان و حتی خانواده هایی که قصد تعویض اجناس شان را دارند باشد.

این خیریه با باز کردن درهای مجموعه به روی عموم و فروش تکی اقلام به صورت غیر حضوری از روی سایت مجموعه با آدرس WWW.NIKANDISH.IR توانست قیمت پکیج های خود را که در حالت عادی از قیمت بازار ارزانتر است را نیز کاهش دهد و با قیمت های تازه و برای عموم ارائه کند.  

برای اطلاع از قیمت ها و لیست پکیج ها و اقلام اینجا کلیک نمائید.