به گزارش مدیر داخلی جمعیت خیریه نیک اندیش، جناب سعید تدینی در حاشیه  مراسم توزیع لوازم التحریر برای دانش آموزان نیازمند تحت پوشش این جمعیت گفت:  به همت خیران جمعیت حدود 2000 بسته  لوازم‌التحریر، نوشت افزار، کیف بین دانش آموزان نیازمند درطول پنج روز توزیع شده است.

 

تدینی افزود: جمعیت نیک اندیش همه ساله ودرآستانه بازگشایی مدارس اقدام به توزیع بسته های تحصیلی برای دانش آموزان نیازمند که به طور  مستقیم و غیر مستقیم تحت پوشش این جمعیت هستند ، می کند.

وی ادامه داد، خوشبختانه امسال وبا فعالیت وحضور متعهدانه مرکز خیریه دراین امرخداپسندانه که با مشارکت وتخفیف های ویژه از  سوی فروشنده های کیف ونوشت افزار همراه شده، شرایط متفاوتی در مقایسه  با آغاز سال تحصیلی سال های گذشته برای دانش آموزان نیازمند رقم زده بود.

مدیر داخلی این جمعیت  ادامه داد، با توجه به شرایط سخت اقتصادی، حقوق سرپرستان خانواده کفاف زندگی روزمره مددجویان را نمی‌دهد. به همین دلیل به ویژه در  آستانه مهرماه و آغاز سال تحصیلی، باید کاری کنیم تا زمانیکه این  دانش‌آموزان به مدرسه می‌روند، نسبت به سایر همکلاسی‌هایشان احساس کمبود و  ضعفی نداشته باشند. تدینی ادامه داد، جمعیت خیریه نیک اندیش تلاش کرده تا در حد توانش به این  دانش‌آموزان کمک کند و در عین حال می‌تواند کمک‌های مردمی را نیز به دست  نیازمندان برساند.

 وی یادآورشد، که این جمعیت در طول تحصیل دانش آموزان درمقاطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم با کمک خیران حمایت وپشتیبانی خواهد کرد. همچنین این جمعیت آمادگی تامین کالا و مایحتاج مورد نیاز مراکز خیریه ، کمیته امداد و مدارس را دارد و جهت تامین کالا با شماره تماس 77111474 داخلی 120 تماس حاصل فرمایند.