خداوند با دستان تو دست انسان گرفتاری را گرفته است وقتی دست افتاده ای را میگیری و لبخند را مهمان قلبش می کنی ؛ و این چه زیباست.

یکی از سنت‌های خوب ایرانیان در کمک به همنوعان خود ،  برگزاری جشن‌های گلریزان برای گره گشایی از مشکلات هم نوعان خود است که با کمک مردم و خیران بذر مهربانی و عاطفه را در قلب‌ها می‌کارد.
با سلام و تبریک به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) خدمت همراهان و خیرین گرامی جمعیت خیریه نیک اندیش به اطلاع میرساند، با بررسی های میدانی و اطلاع معتمدین محله خاک سفید تهرانپارس به این جمعیت ، یک خانواده 8 نفره که سرپرست مسن و بی بضاعت به دلیل کهولت سن امکان کار و فعالیت را نداشته ، متاسفانه پس از برگزاری دادگاه ، رای تخریب خانه صادر و امکان تخریب خانه از سوی مالک بسیار بالا میباشد.

از شما خیرین گرانقدر تقاضا میشود با پیوستن به این گلریزان جهت تامین هزینه پیش پرداخت اجاره ی یک خانه در همان محله  جهت اسکان این  خانواده در شب های سرد زمستان و عید نوروز چشم  امید این خانواده باشید.


مستندات حکم تخلیه و تخریب صادره از دادگاه :


شماره حساب های وایز کمک های نقدی جهت پیوستن به گلریزان:

پرداخت از طریق لینک پرداخت آنلاین پایگاه اینترنتی جمعیت خیریه نیک اندیش

شماره حساب : 39811111 نزد بانک تجارت به نام جمعیت خیریه نیک اندیش

شماره کارت : 5047.0610.9000.6327 نزد بانک شهر به نام جمعیت خیریه نیک اندیش

ازخیرین محترم خواهشمنداست پس ازپرداخت کمکهای خودازطریق شماره حساب ویاشماره کارت مندرج جهت ارائه مستندات درپایان گلریزان اطلاعات فیش واریزی خود را به همراه شماره تماس در فرم زیر ثبت نمایید