ماشین ظرفشویی دوو مدل DDW-M1411-1412

Daewoo dishwasher model DDW-M1411-1412

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
رنگ:
رنگ
رنگ را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • برند: دوو
  • جنس: استيل
0
14,450,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

قرار گرفتن مداوم ماشین ظرفشویی در آشپزخانه این نیاز را ایجاد می‌کند  که این محصول از طراحی مناسب و خوش تراشی برخوردار باشد. ظرفشویی 1411 دوو  با طراحی زیبا فرم گرفته است و به وسیله‌ی آن طراحی مطلوب و کارایی عالی را  به شما ارائه خواهد داد. قابلیت‌های موجود با طراحی مطلوب ادغام شده‌اند  تا به راحتی از آن‌ها استفاده نمایید و شستشوی کامل را در ظروف شاهد باشید.  بخش قابل توجهی از نمای جلویی به درب اختصاص داده شده است تا چینش ظروف به  راحتی و در سریع ترین زمان انجام گیرند. پنل نمایشگر LED Blue دیجیتال بر  روی این محصول استفاده شده است و برنامه‌ی انتخاب شده و همچنین زمان باقی  مانده را برای اتمام شستشو به نمایش خواهد گذاشت.

در اطراف این نمایشگر دکمه‌ها با طراحی فیزیکی قرار گرفته‌اند که با  فشار هر کدام از آن‌ها تنظیمات مورد نظر اعمال خواهد شد. وجود برنامه‌ها و  توابع اضافی بر روی این بخش کمک می‌کند تا تمامی تنظیمات را برای عالی ترین  شستشو انجام دهید. دسته‌ای که در قسمت بالایی کنترل پنل قرار گرفته است  امکان باز سازی درب را فراهم می‌کند. پایه‌های موجود بر روی ماشین ظرفشویی دوو 1411 قابلیت تنظیم ارتفاع را دارند و این امکان را به شما خواهند داد تا این  ظرفشویی را در آشپزخانه به حالت استاندارد در آورید. عرض 60 سانتی متری این  حصول به شما کمک می‌کند تا به راحتی آن را در مکان مورد نظرتان جای دهید.

طراحی داخلی

با گشودن درب ظرفشویی دوو DDW-M1411 به بخش داخلی و قفسه‌های این محصول  دسترسی خواهید داشت. این ماشین ظرفشویی دارای سه قفسه در بخش داخلی است که  با طراحی مناسب امکان چینش حجم بالایی از ظروف را فراهم خواهد کرد. کشوهای  موجود امکان تنظیم ارتفاع را دارند از این رو شما می‌توانید با قرار دادن  آن‌ها در حالت مطلوب، ظروف کوچک و حتی کاسه و قابلمه را در این محصول جای  دهید. کشو کارد و چنگال نیز همراه با این محصول ارائه شده است تا به راحتی  این اقلام را نیز در محفظه‌ی ظرفشویی بچینید.

مخزن مواد شوینده بر روی درب مدل 1411 دوو قرار گرفته است تا به راحتی  قرص و سایر موارد را برای شستشوی کامل در آن قرار دهید. قرار گیری این مخزن  بر روی میانه‌ی درب امکان دسترسی راحت تر را فراهم خواهد کرد. این محصول  قابلیت قفل درب را دارد تا پس از شروع شستشو و یا در سایر موارد ضروری  امکان باز شدن درب فراهم نباشد. با این تفاسیر این محصول با طراحی مطلوب در  بخش خارجی و داخلی تولید شده است. رنگ سفید این ماشین ظرفشویی با سایر  لوازم موجود در آشپزخانه ست کنید و محیط لوکس را ایجاد نمایید.

طراحی ظرفشویی دوو M1411

برنامه‌های شستشو برای تمیز کنندگی بالا

ماشین ظرفشویی مبله دوو مدل DDW-M1411 این  امکان را به شما خواهد داد تا از طریق 8 برنامه‌ی موجود، عالی ترین سطح  تمیز کنندگی را بر روی ظروف شاهد باشید. شما می‌توانید با توجه به ظروفی که  در اختیار دارید و شستشویی که قرار است بر روی آن‌ها اعمال شود، می‌توانید  هر یک از برنامه‌ها را انتخاب نمایید. 8 برنامه‌ی شستشو بر روی این مدل  شامل شستشوی خودکار، شستشوی نرمال، پیش شستشو، شستشوی ظروف شکننده و حساس،  شستشو در 90 دقیقه، شستشوی سریع در 30 دقیقه، شستشوی اقتصادی و شستشوی  متمرکز می‌باشند.

در صورتی که قرار است ظرف‌های شیشه‌ای و حساس را شستشو دهید، برنامه‌ی  شستشوی ظروف شکننده و حساس را انتخاب نمایید. برنامه‌ی شستشوی سریع در 30  دقیقه را در مواردی انتخاب نمایید که برای اتمام چرخه‌ی شستشو عجله دارید و  یا اینکه ظرف‌های در اختیار دارید چندان کثیف نیستند. سایر برنامه‌ها را  زمانی انتخاب کنید که به آن‌ها برای شستشوی کامل نیاز دارید و از تمیز  کنندگی بالای آن‌ها اطمینان داشته باشید. 3 تابع اضافی نیز برای ارائه‌ی  کارایی مطلوب تر بر روی این محصول قرار گرفته‌اند.

توابع اضافی ظرفشویی DDW-M1411 دوو

از توابع اضافی موجود که کاربرد مناسبی برای شما خواهد داشت، قابلیت  تاخیر در شستشو می‌باشد. این قابلیت برای مواردی کاربرد دارد که ظرف‌هایتان  را در ماشین ظرفشویی دوو DDW-M1411 چیده‌اید و قصد دارید زمان شروع را به  تاخیر بیندازید. این قابلیت امکان شروع به کار برنامه را از 1 ساعت تا 24  ساعت فراهم خواهد کرد. با انتخاب این تابع شما می‌توانید پس از مدت زمان  چند ساعته ظرف‌ها را از ماشین ظرفشویی خارج کنید و لازم نیز نگران ماندن  آن‌ها برای مدت مشخصی در ظروف باشید.

ماشین ظرفشویی دوو 1411 دارای ظرفیت 14 نفره می‌باشد. در مواردی ممکن  است ظرف‌ها به حدی نباشند که از تمام ظرفیت موجود استفاده نمایید. در این  حالت کافیست تمامی ظرف‌هایتان را در یکی از سبدهای موجود بچینید و شستشو  کامل را بر روی آن‌ها شاهد باشید. فعال کردن این قابلیت کمک می‌کند تا در  مصرف آب و انرژی صرفه‌جویی نماید و در کنار آن تمیز کنندگی بالا را در ظروف  شاهد باشید. قابلیت خشک کن اضافی نیز از موارد کاربردی موجود است که از  کارایی‌های ویژه بر روی این مدل می‌باشد. با این توابع اضافی از کارایی  عالی و مطلوب این محصول اطمینان داشته باشید.

توابع اضافی ظرفشویی 1411 دوو

سایر امکانات در ظرفشویی DDW-M1411

قابلیت‌هایی که بر روی ماشین ظرفشویی دوو DDW-M1411 مورد استفاده قرار  گرفته‌اند این امکان را فراهم خواهد کرد تا کارایی مطلوب را از این مدل  شاهد باشید. این ماشین ظرفشویی در رده‌ی مصرف انرژی A++ قرار گرفته است و  در چرخه‌های متعدد شستشو، انرژی پایینی را صرف خواهد کرد و لازم نیست برای  مصرف آن هزینه‌ی بالایی را صرف نمایید. شما می‌توانید در مواقع لزوم درب را  قفل نمایید تا کودکان و سایر اشخاص به محفظه‌ی داخلی آن دسترسی نداشته  باشند. قفل کودک نیز امکان عدم دسترسی کودکان به تنظیمات و کنترل پنل را  فراهم خواهد کرد تا برنامه‌ی تنظیم شده توسط شما تغییر داده نشود. نشانگر  آب نیز بر روی این ماشین ظرفشویی امکان مدیریت کامل تر شما را بر روی شستشو  و میزان مصرف امکان پذیر خواهد کرد.

صدای تولید شده توسط ظرفشویی 14 نفره 1411 دوو برابر  49 دسی‌بل است که فضای آشپزخانه را در سکوت و آرامش حفظ می‌کند تا حدی که  می‌توانید در کنار آن استراحت کنید. در هر دوره از شستشو توسط این ظرفشویی دوو 11 لیتر آب مصرف خواهد شد که با توجه به گنجایش 14 نفره‌ی آن بسیار مطلوب  خواهد بود. این میزان مصرف در صورت انتخاب تابع نیمه بار کاهش خواهد یافت. 3  بازوی قدرتمند شستشو در محفظه‌ی داخلی این ماشین ظرفشویی دوو قرار  گرفته‌اند که امکان پخش آب به صورت کامل را فراهم خواهد کرد تا شستشو و  آبکشی به صورت کامل و دقیق انجام گیرد. این امکانات به ارائه‌ی کارایی  مطلوب تر کمک می‌کنند.

ماشین ظرفشویی دوو M1411

جمع بندی

توانایی بالای برند دوو در تولید محصولات این امکان را فراهم کرده است  که شاهد محصولاتی با کارایی عالی در این برند باشید. ماشین ظرفشویی‌های  تولید شده در این برند از کیفیت عالی برخوردارند. ماشین ظرفشویی دوو DDW-M1411 محصولی با قیمت مقرون به صرفه و اقتصادی است که کارایی مطلوب را از خود  ارائه خواهد داد. این ماشین ظرفشویی دارای ظرفیت 14 نفره است، برنامه‌ها و  توابع متنوع و با کارایی مناسب را در اختیار دارد، میزان مصرف انرژی و مصرف  آب بر روی آن در حد مطلوبی قرار دارد تا برای استفاده‌ی مداوم از آن با  هزینه‌ی بالایی از مصرف آن مواجه نشوید، از طراحی زیبایی برخوردار است و با  طراحی خوش تراش خود محیط لوکس را ایجاد خواهد کرد. 3 کشو موجود بر روی این  محصول امکان چینش استاندارد و مرتب ظروف را فراهم خواهند کرد که با قابلیت  تنظیم ارتفاع این بخش کاربردی تر خواهد بود.

سایر امکانات موجود بر روی این مدل به صورت کامل در این مدل اشاره شد که نشان از مناسب بودن قیمت ماشین ظرفشویی دوو 1411 می‌باشد.

شرکت سازنده :  DAEWOO

کشور سازنده : کره

نوع ماشین ظرفشویی  : مبله

ظرفیت : 14 نفره

تعداد برنامه های شست و شو  : 6 برنامه

تعداد طبقات  : 3 عدد

نمایشگر  : دارد

رده مصرف انرژی  :  ++A

قفل کودک  : دارد

میزان صدا  : 49db

متوسط میزان مصرف آب  : 11 لیتر

ارتفاع  : 845 میلیمتر

عمق  : 628 میلی متر

پهنا  : 598 میلیمتر

سایر ویژگی ها  :

  • برنامه ی پیش شستشو
  • برنامه ی شروع با تاخیر 
  • برنامه ی شستشوی خودکار
  • شستشوی سریع 30 دقیقه ای 
  • قابلیت تنظیم ارتفاع سبد
برند
دوو
جنس
استيل
بخار شوی
ندارد
ظرفیت
14نفر
سطح صدا
48 دسی بل
برچسب انرژی
A++
تعداد سبد
3
خشک کن
دارد
قابلیت شستشوی ظروف بزرگ
دارد
تعداد برنامه
6
کشور سازنده
کره
کشور مونتاژ کننده
چین

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...